Stolička štokrle

SKLADEM. DORUČENÍ DO 3 DNŮ.

Ručně vyrobená z přírodního dřeva v České republice. Byla navržena tak, aby zvedla nohy do optimální polohy imitující dřep při vyprazdňování na WC. Tento princip je podpořen vědeckými studiemi a pomáhá předcházet zdravotním problémům jako zácpa či hemeroidy, zrychluje potřebu a je také pohodlnější.

1350

DOPRAVA ZDARMA. 30 DNÍ NA VYZKOUŠENÍ.

PODROBNOSTI O PRODUKTU

Lakovaný voděodolný povrch

Protiskluzové korkové podložky

Výška 18 cm, délka 41 cm, šířka 23 cm.

Výřez pro zasunutí pod záchod šířky 20 cm.

Smrkové dřevo. Nosnost 150kg.

ČESKÝ PRODUKT

OBAL BEZ PLASTU

RUČNÍ VÝROBA

TRADIČNÍ DESIGN

Vyzkoušejte si výhody dřepu úplně bez rizika

Objednejte si štokrle s dopravou zdarma a do dvou dnů ho budete mít doma.

Vyzkoušejte štokrle na svém záchodě a objevte jeho výhody.

Do 30 dní se rozhodněte se, zda Vám štokrle pomáhá, nebo ho chcete vrátit.

DOPRAVA

zdarma pro Česko i Slovensko

GARANCE

30 dní na vyzkoušení

DORUČENÍ

Přijede do 3 pracovních dnů.

Objednávka štokrle

Často kladené dotazy

Optimální rozměry jsme našli po dlouhém testování a zkoušení s desítkami uživatelů. Štokrle je 18 cm vysoká a 42 cm široká.

Horní deska štokrle je vyříznutá tak, aby se elegantě zasunula pod záchodovou mísu, když ji zrovna nepoužíváte. Šířka výrezu je 20 cm. Pokud máte robustní designový záchod, nebo záchod hranatého tvaru, štokrle pod něj pravděpodobně zasunout nepůjde. Moc místa nezabere, takže jí můžete skladovat hned vedle záchodové mísy.

Štokrli jsme testovali s více než 200 lidmi. Od drobných slečen po pořádné chlapy. Výšku štokrle jsme zvolili tak, aby se hodila pro všechny. Ani moc malá, ani moc velká. Štokrle na míru bohužel nevyrábíme. Je možné si jí ale jakkoliv podložit či upravit k obrazu svému.

Bez obav, na to jsme také mysleli. Povrchová úprava štokrle je voděodolný lak, který snadno obstojí vůči běžnému šplouchání a cákání v koupelně. Pro jistotu jen utřete štokrle toaletním papírem a nemáte se čeho bát.

Do hloubky jsme zkoumali všechen dostupný výzkum v oblasti střeva ještě předtím, než jsme se pustili do navrhování. Zdravotní výhody dřepění na záchodě byly prokázány několika nezávislými studiemi. Můžete si je přečíst v naší sekci o zdraví. Podle výzkumu jsou záchodové stoličky jako štokrle nejlepší alternativou k plnému dřepu. V některých případech je dřep se stoličkou dokonce zdravější než plný dřep.

Přesně tak. Pokud si nejste jistí, zda vám štokrle bude vyhovovat, můžete si jí objednat a vyzkoušet na 30 dní bez rizika. Pokud Vám z jakéhokoliv důvodu nebude štokrle sedět, jednoduše jí běheme 30 dnů kdykoliv vrátíte do krabice, pošlete nám jí zpátky a my Vám vrátíme peníze zpět na účet. Chceme aby všichni naši uživatelé byli spokojení a nechceme prodávat zajíce v pytli.

Máte na nás nějaké další dotazy ?

Napište nám na ahoj@stokrle.cz a my se ozveme co nevidět!